Nicki ;)

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Nicki ;)

Post autor: Twisted Sister »

Były już tematy o naszych ulubionych gitarzystach, o tym, co robimy w tak zwanym życiu ;) .... czas więc na pytanie podstawowe ;) . Skąd się wzięły Wasze nicki, których tu na forum używacie? :)

Ze mną sprawa była prosta: przed zarejestrowaniem się (jeszcze za czasów starego forum, jakoś koło lata) na Always szukałam jakiegoś fajnego nicka w różnych tekstach piosenek BJ, G'N'R i tym podobnych :D . Nie znalazłam nic coby mnie satysfakcjonowało :mrgreen: , więc szukałam wśród songów zespołów na dalszych pozycjach wśród tych moich najukochańszych. No i kiedy dobrnęłam wreszcie do zespołu Twisted Sister, oświeciło mnie, że właściwie już sama nazwa tego zespołu pasuje do mnie jak ulał :mrgreen: . No i tak jakoś zostało, heh :D :D :D .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Ja chyba nie muszę tłumaczyć skąd u mnie taki nick :P
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Bonjova pisze:Ja chyba nie muszę tłumaczyć skąd u mnie taki nick :P
W pewnych przypadkach jest to wręcz oczywiste :D :D :D .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

;) Twisted Ty chyba niedlugo sama zaczniesz sobie odpowiadac na coponiektore posty ;)
C'mon
Awatar użytkownika
michalb
It's My Life
It's My Life
Posty: 193
Rejestracja: 24 października 2005, o 14:05
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: michalb »

Mój nick powstał z połącznia imienia (chyba nie muszę podawać jakiego :P)
i pierwszej litery nazwiska. Może nie jest oryginalny, ale jak dla mnie może być :lol:
In The World That Gives You Nothing We Need Something To Believe In....
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

jovi pisze:;) Twisted Ty chyba niedlugo sama zaczniesz sobie odpowiadac na coponiektore posty ;)
Jeżeli Wy przestaniecie na nie odpowiadać, to zapewne tak :P . Pociesza mnie tylko to, że tak czy inaczej będę mieć dość inteligetnego rozmówcę ;) .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

Se pogadalim, nie ma co. :P Historia mojej ksywki również jest prosta i krótka - gdy poprzednie nicki, będące mniej (Dorothea) lub bardziej (Dee Dee Ramone) rock'n'rollowo brzmiącymi wersjami mojego imienia, zaczęły działać mi na nerwy, przy rozglądaniu się za czymś nowym przyczepiła się do mnie pieśń '99 In The Shade' i tak już zostało - strzał w 10 ;)
Awatar użytkownika
olcat
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 17 września 2005, o 18:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olcat »

Po prostu, Twisted jest zapewne świadoma, że lepiej gadać ze sobą niż z niektórymi osobami :mrgreen:

Mój nick wziął się jeszcze we wczesnych czasach gimnazjalnych z połączenia mojego imienia i przedmiotu uwielbienia, czyli kotów, a wymyśliła go moja przyjaciółka :mrgreen:
...Don't you know that all my heroes died...?
And I guess I'd rather die than fade away...
"Rock N Roll is the spiritual release of the youth"
http://www.olcat.mylog.pl
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

No a u mnie...
Jak rejestrowałam się na forum (jeszcze na starym), nie wiedziałam za bardzo o co w tym wszystkim chodzi :P Młode dziecię byłam, zaczynałam dopiero zabawe w internet itd. itd. To było na samym początku forum i zauwarzyłam wtedy, że jest tu AgaBonJovi, z którą już utrzymywałam kontakt :D Za jej zgodą ja mianowałam się Agatą Bon Jovi. I w zasadzie chciałam, żeby był to tylko chwilowy nick aż sobie czegoś konkretnego nie wymyślę, ale...no tak już zostało :P
Matko...wywód mi wyszedł :P
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Sandra1988
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 9 października 2005, o 20:28
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sandra1988 »

mój nick= MOJE IMIE + ROK URODZENIA= Sandra1988

żadna filozofia ;p
Be who you want to be,
Be who you are,
Everyone's a hero,
Everyone's a star!!!
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

maj turn :P dawno dawno temu.... leciała w tv jakaś telenowela brazylijska i była tam taka piękna dziewczyna imieniem jovizna :D i jakos tak dziwnie to imie kojarzyło mi się z pewnym zespołem :P
Więc swój stary nick jakże wspaniały :P its just me wymieniłam na joviznę :)
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio »

Artur Bogdański :P
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Mój nick ma długą historię. W skrócie ją streszczę :D

Kiedyś bardzo lubiłem latynoskiego piosenkarza imieniem Ricky Martin. A miałem też czasami nastrój do robienia wariackich rzeczy, więc kiedy w mojej podstawówce zorganizowano mini-playback show, dla żartu wziąłem w tym udział. Uczestników było około 15. Wszyscy zestresowani, wystrojeni, z jakimiś układanymi choreografiami... a ja kompletnie na luzie, odzienie proste, czarne, rozpięta koszula, ułożone włosy, taniec na żywioł... i wygrałem :lol: No lol kompletny :lol:
W każdym razie, od tego momentu ludzie w szkole, i na osiedlu, zaczęli zwać mnie Rickym :D

Potem, w gimnazjum, ludzie przyuważyli, że czytuję starwarsiaste książki. Niektórzy nazywali mnie przez jakiś czas Skywalkerem, faktem jest jednak, że właściwie się to nie przyjęło. Stara ksywa była silniejsza :D

Niemniej jednak, kiedy pewnego dnia (10.01.2002 :D) rejestrowałem się na starwarsiastym forum o nazwie Holonet, postanowiłem połączyć oba te wyrazy w jedną, spójną całość i tak stałem się Rickym Skywalkerem :)
Ostatnio zmieniony 14 maja 2010, o 19:23 przez Ricky Skywalker, łącznie zmieniany 1 raz.
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

W moim przypadku jest poprostu tak, ze bardzo podoba mi sie imie Tatiana( nawet mialam sie tak nazywac). Od poczatku bylam w necie Tatianą i tak juz zostalo :)
Awatar użytkownika
Bon Joviatko
It's My Life
It's My Life
Posty: 197
Rejestracja: 18 września 2005, o 11:51
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Bon Joviatko »

Moim pierwszym nickiem był lovelies :) Chyba każdy wie dlaczego ;)
Lecz pewnego dnia moja mama powiedziała do mnie: 'Z ciebie to jest takie Bon Joviątko' i tak już zostało :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”