IV Śląski Zlot Fanów Bon Jovi

Tutaj można zmieszczać informacje o zlotach oraz zapisywać się.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

IV Śląski Zlot Fanów Bon Jovi

Post autor: Ricky Skywalker »

Na stronie głównej pojawił się już news dotyczący najlbliższego, IV już Śląskiego Zlotu Fanów Bon Jovi. Kilka wyjaśnień dotyczących treści tego newsa:

*otóż, głównym punktem tego zlotu ma być wspólne odsłuchanie całej płytki HAND z ocenianiem utworów na bierząco, i mam nadzieję, burzliwą dyskusją ;) Trudno jest jednak znaleźć knajpę, która bez problemów puściłaby przyniesioną przez gości muzykę. Próbowałem się dopytać kilku znajomych osób bardziej obytych w katowickich lokalach - jednak jedna osoba, do której specjalnie odezwałem się po 7 miesiącach przerwy, powiedziała mi, że jedynym pewnikiem jest lokal, gdzie mile widziane są... pary homoseksualne. Szczęka mi opadła - tam nie pójdziemy. Inna koleżanka, ta, na którą bardziej liczyłem, po powrocie z Niemiec dziś rano podała mi 2 nazwy - ?ródło i Drewniany Konik. Próbowałem zadzwonić do obu lokali - w pierwszym nikt nie podnosił słuchawki, w drugim powiedziano mi, że mają sprzęt grający, puszczają nieraz płyty ale musiałbym gadać z szefem lokalu. Dzwoniłem potem jeszcze 3 razy, ale go nie zastałem. A newsa siłą rzeczy trzeba zamieścić. A zatem - w razie czego zrobimy objazdówkę ;) Dlatego proszę wszystkich o zapisanie sobie mojego numeru (jak podałem w newsie: 509093360) - w razie spóźnienia będzie można zadzwonić i spytać, gdzie jesteśmy :)

*2 sprawa to paczka, jaką planujemy wysłać do sd (wyjechał do seminarium). Będzie niewielka składka - to tak gwoli informacji dla tych, którzy przyjadą pierwszy raz ;)

No i cóż mogę powiedzieć? Zapraszam serdecznie :)
Ostatnio zmieniony 18 września 2005, o 19:29 przez Ricky Skywalker, łącznie zmieniany 1 raz.
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

Well, że ja się stawię to jasne i oczywiste jest, ale żeby nie było żadnych niejasności, to się wpisuję ;) :P
Awatar użytkownika
Bon Joviatko
It's My Life
It's My Life
Posty: 197
Rejestracja: 18 września 2005, o 11:51
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: IV Śląski Zlot Fanów Bon Jovi

Post autor: Bon Joviatko »

Ricky Skywalker pisze: jednak jedna osoba, do której specjalnie odezwałem się po 7 miesiącach przerwy, powiedziała mi, że jedynym pewnikiem jest lokal, gdzie mile widziane są... pary homoseksualne. Szczęka mi opadła - tam nie pójdziemy.
A co? :P Masz coś przeciwko homoseksualistom? :P :PPPP
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Ola, skarbeńku... nie, pod warunkiem, że tego publicznie nie okazują. A wyobrażasz sobie motyw - leci LMS i w tym czasie 2 kolesie się liżą? Bo dla mnie to by było niesmaczne :P
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
olcat
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 17 września 2005, o 18:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olcat »

Eeee tam, ja nie mam nic przeciwko :P

Postaram się zjawic, ale ostatnie słowo i tak będzie należec, niestety, do sponsorów, czyli rodziców *-*
...Don't you know that all my heroes died...?
And I guess I'd rather die than fade away...
"Rock N Roll is the spiritual release of the youth"
http://www.olcat.mylog.pl
Awatar użytkownika
Bon Joviatko
It's My Life
It's My Life
Posty: 197
Rejestracja: 18 września 2005, o 11:51
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Bon Joviatko »

Ricky Skywalker pisze:Ola, skarbeńku... nie, pod warunkiem, że tego publicznie nie okazują. A wyobrażasz sobie motyw - leci LMS i w tym czasie 2 kolesie się liżą? Bo dla mnie to by było niesmaczne :P
To byłoby napewno bardzo ciekawe zjawisko :PPPP :mruga:
Klorcio
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 40
Rejestracja: 17 września 2005, o 19:19
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Klorcio »

Co do mojej obecności... pewna będę swojego przyjazdu w okolicach kolejnej soboty, a bardzo chciałabym się zjawić, bo takiego wydarzenia ominąć nie można :)
"You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one" ;)
Awatar użytkownika
Jeopardy
I Believe
I Believe
Posty: 76
Rejestracja: 16 września 2005, o 21:23
Lokalizacja: :/

Post autor: Jeopardy »

Wielkie Joł!

A mnie niestety jednak nie będzie. Szkoda, że kolejny raz to nie jest nocka, ale coż może nastepnym razem będzie i Jeo się tam zjawi :P :P :P

Restekpa!
Mateo
elek84
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 57
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:20
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elek84 »

Ja mam nadzieję sie też zjawić, ale w tym dniu prawdopodobnie zaczynam zajęcia na uczelni więc mogę sie spóźnić. Gdzieś was znajdę. a co do lokalu ... zawsze można się w Belce usadowić, tam też jest miło. znają nas tam i lubią :mrgreen:
these days - the stars seem out of reach
these days - there ain't a ladder on these streets
these days - are fast, love don't last in this graceless age
there ain't anybody left but us these days
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

Hihi, nas może i lubią, ale za Bon Jovi chyba nie przepadają :mrgreen:
Awatar użytkownika
Bon Joviatko
It's My Life
It's My Life
Posty: 197
Rejestracja: 18 września 2005, o 11:51
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Bon Joviatko »

99-in-the-shade pisze:Hihi, nas może i lubią
Lepiej nie rób sobie takich nadzieji :P
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

99-in-the-shade pisze:Hihi, nas może i lubią, ale za Bon Jovi chyba nie przepadają :mrgreen:
Jednego możemy być pewni: lubią nasze pieniążki :lol: Reszta się dla nich nie liczy - mogą nawet raz na jakiś czas posłuchać BJ, o ile powrzucamy do szafy odpowiednią ilość dwuzłotówek :mrgreen:
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
Bon Joviatko
It's My Life
It's My Life
Posty: 197
Rejestracja: 18 września 2005, o 11:51
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Bon Joviatko »

Mnie jednak nie będzie...
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Ola, jeśli mówisz o chorobie (wywnioskowałem to z opisu 99)... też siedze w domu od paru dni, ale do zlotu jeszcze sporo czasu :) Oboje zdążymy się wykurować, nie martw się :)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Klorcio
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 40
Rejestracja: 17 września 2005, o 19:19
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Klorcio »

Bon Joviatko pisze:Mnie jednak nie będzie...
Ola...co to za zlot bez Ciebie? Jeszcze jest trochę czasu więc coś się może wykombinuje ;)
"You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one" ;)
Zablokowany

Wróć do „Organizacja zlotu”